GRADIVIOL

Opis produktu

Maść Gradiviol to kompozycja składników przeznaczona do pielęgnacji skóry powiek, których celem jest złagodzenie objawów podrażnienia skóry np. przez gradówkę i przyśpieszenie regeneracji naskórka.

Gradiviol
Maść do pielęgnacji i ochrony podrażnionej skóry powiek np. w przypadku występowania gradówki.

Miód: wykazuje działanie przeciwutleniające, immunostymulujące, przeciwzapalne i przeciwbakteryjne szczególnie przeciwko bakteriom Gram-dodatnim. Tworzy ochronną warstwę chroniącą przed patogenami środowiska zewnętrznego. Działa regenerująco na uszkodzone tkanki.

Olejek Manuka: wykazuje szerokie spektrum działania przeciwmikrobiologicznego, zapobiegając tym samym podrażnieniom oraz infekcjom skóry i ciała.

Sposób użycia

Oczyścić skórę powieki. Niewielką ilość maści nanieść i delikatnie wmasować w miejsce na powiece w którym występuje podrażnienie wywołane np. gradówką. Uważać, aby maść nie dostała się do oka. Stosować co najmniej kilka razy dziennie.

Skład

Petrolatum, Lanolin, Cetearyl Alcohol, Aqua, Alcohol Denat., Tocopheryl Acetate, Leptospermum Scoparium Branch/Leaf Oil,Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Mel Extract, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol

Produkt hipoalergiczny.

Zawartość: 10g

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu ,a w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej przerwać stosowanie. Nie stosować po upływie daty przydatności do użycia. Nie stosować, jeśli opakowanie jest uszkodzone. Unikać bezpośredniego kontaktu z powierzchnią oka. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Preparat przeznaczony do użytku zewnętrznego.