AV OCULUS

Opis produktu

Maść AV Oculus to kompozycja składników których celem jest wspomaganie
prawidłowego funkcjonowania skóry. Każdy z tych składników wpływa
regenerująco na naskórek, zapobiega jego rogowaceniu, podwyższa barierę
ochronną skóry i prowadzi do zwiększenia jej odporności oraz nawilża
skórę. Ponadto chroni przed podrażnieniem i uszkodzeniami wywołanymi
przez sól sodową siarczanu laurylu, przynosi ukojenie skórze, jak również
wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwświądowe.

AV Oculus
Maść do stosowania na powieki i okolice oczu przy widocznych zmianach skóry wymagających wspomagania jej regeneracji i ochrony.

D-pantenol działa łagodząco i przeciwzapalnie, jest pomocny przy podrażnieniach skóry, łagodzi zaczerwienienie, podrażnienie i swędzenie.

Witamina A: W pierwszej kolejności, oddziaływuje na wierzchnie warstwy naskórka przyczyniając się do wygładzenia skóry, poprawienia jej struktury i kolorytu oraz zmniejszenia rogowaceń. Stymuluje produkcję kwasu hialuronowego w skórze, wpływa na formowanie się prawidłowo zbudowanych komórek skóry.
Dzięki lekkiemu działaniu złuszczającemu \i normalizującemu, wierzchnia, zgrubiała warstwa naskórka zostaje zredukowana.

Sposób użycia

Oczyścić skórę powieki. Niewielką ilość maści wmasować w miejsce zastosowania.

Stosować co najmniej 3 razy dziennie.

Skład

Potrolatum, Cetearyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, D-Panthenol, Aqua, Retinyl Palmitate, Arachis Hypogaea(Peanut) Oil, Tocopherol.

Produkt nie zawiera kompozycji zapachowych i aromatycznych.

Zawartość: 10g

Wskazania

Preparat do stosowania miejscowego na skórę powiek i okolic oczu oraz skórę z widocznymi zmianami wymagającymi wspomagania.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu, a w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej przerwać stosowanie. Nie stosować po upływie terminu ważności. Nie stosować, jeśli opakowanie jest
uszkodzone. Unikać bezpośredniego kontaktu z powierzchnią oka. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Preparat przeznaczony do użytku zewnętrznego.