VITROZAC

Opis produktu

Vitrozac jest nowoczesnym preparatem uzupełniającym dietę w cenne składniki, w tym cynk pomagający w zachowaniu prawidłowego widzenia oraz proantocyjanidyny wspierające ochronę oczu. Dodatkowo, zawarte w suplemencie cynk i proantocyjanidyny, podobnie jak selen i witamina C wspomagają antyoksydacyjną ochronę komórek.

  • Cynk przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia oraz metabolizmu witaminy A.
  • Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych.
  • Witamina B6 i B12 odgrywają rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.
  • Cynk, selen i witamina C przyczyniają się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.
  • Proantocyjanidyny zawarte w ekstrakcie z pestek winogron (Vitis vinifera) również posiadają właściwości antyoksydacyjne, pomagając chronić wzrok i pozytywnie wpływając na mikrokrążenie, stan naczyń krwionośnych i tkanki łącznej.

Zalecane dzienne spożycie

Spożywać 1 lub 2 razy dziennie po 1 kapsułce.

Skład

Składniki: żelatyna, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, L-arginina, kwas alfa-liponowy, tauryna, kwas L-askorbinowy (witamina C), glutation, N-acetylo-L-cysteina, wyciąg z pestek winogron (Vitis vinifera L) standaryzowany na zawartość 95% proantocyjanidyn, koenzym Q10, tlenek cynku (cynk), L-selenometionina (selen), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: dwutlenek tytanu, cyjanokobalamina (witamina B12), substancja wypełniająca: dwutlenek krzemu, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od wilgoci i światła. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość: 30 kapsułek

Zastosowanie

W celu uzupełnienia diety osób dorosłych w wybrane składniki o działaniu odżywczym i wspierającym funkcje widzenia.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Prowadzenie zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia jest ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.
Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu.

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od wilgoci i światła. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.