Titiol Plus

Opis produktu Titiol Plus

Wyrób Medyczny

Stosując Titiol Plus z Ectoiną Wspomagamy leczenie:
Dysfunkcji gruczołów Meiboma
Zespołu suchego oka
Stanów zapalnych brzegów powiek , stanów wskazujących na alergie.

Chusteczki można na stałe stosować do demakijażu. 

Stosując Titiol Plus, działamy p/bakteryjnie (ma szersze spektrum działania niż sam olejek z drzewa herbacianego), p/grzybiczo, p/alergicznie, delikatnie znieczulimy brzeg powieki, ochronimy DNA komórek, skóra zostanie nawilżona i ochroniona przed promieniowaniem UV.

Titiol Plus z powodzeniem możne być zastosowany  przed zabiegiem i po zabiegu np. usunięcia zaćmy.

Titiol Plus stosujemy również w przypadku silnej Demodekozy(nużyca) Mamy 6 lat doświadczenia w badaniach związanych z demodekozą. Demodekoza to poważny problem. Usunięcie go nie jest łatwe dlatego stworzyliśmy model pielęgnacji brzegu powiek w taki sposób, aby był jak najbardziej wygodny dla pacjenta, nie obciążał go czasowo i był łatwy do zapamiętania. Za dnia rozgrzewamy i masujemy( Hordelid) a na noc myjemy (Titiol Plus i Titiol).  Składniki Titiol Plus zostały dobrane w taki sposób, aby pozbyć się nużeńca spowalniając jego procesy życiowe. Badania In vitro udowodniły, że nużeniec zanurzony w płynie Titiol Plus traci na sile, dzięki temu spowalniamy jego procesy życiowe, zatrzymujemy proces rozmnażania. Nużeniec nie ma siły wracać do gruczołów Meiboma, osłabiamy jego chwytność do rzęsy. Pozbywamy się wszystkich efektów jego bytowania dzięki substancji myjącej. Nie zmyjemy tłuszczu z brzegów powiek wodą, konieczna jest substancja myjąca która nie tylko zmyje ale i delikatnie znieczuli. Zmyjemy wszystko co zbędne dzięki naturalnej chusteczce z mikro włoskami  która wykazuje działanie delikatnie klejące. Przyklei się do niej wszystko co zbędne i nie odda. Pozostałe składniki działają regenerująco, przeciw alergicznie, przeciw bakteryjnie i przeciw grzybiczo, chronią DNA komórek i chronią przed promieniami UV.
Z dużym prawdopodobieństwem, są to najskuteczniejsze chusteczki wspomagające leczenie brzegów powiek, nie tylko w POLSCE, zawierające oryginalną Ectoinę i są to jedyne chusteczki które w swoim składzie maja Ectoinę najwyższej jakości.

Sposób użycia

Chusteczki stosujemy tylko na noc. W przypadku demodekozy nie ma potrzeby stosować chusteczek ani innych płynów w ciągu dnia. Nużeniec nie jest aktywny w ciągu dnia. W ciągu dnia oczyszczamy gruczoły Meiboma masując powieki z wykorzystaniem maści Hordelid.  Maść stosujemy wyłącznie na powieki, nie wkładamy jej do worka spojówkowego.

Powieki i brzegi powiek czyścimy chusteczkami wieczorem. Odchylamy delikatnie powiekę i przecieramy brzeg powiek, najpierw dolną potem górną na zewnątrz, czyli w kierunku ucha. Kończymy zabieg przecierając tą sama chusteczką nasadę nosa. Zamknięcie powiek i ułożenie się do snu powoduje, ze preparat nie wysycha tak jak wysychał by w ciągu dnia dzięki temu działa silniej i dłużnej.

Zawartość: 20 chusteczek nasączonych płynem 

Wskazania

Preparat do stosowania miejscowego na skórę powiek, brzegi powiek i okolic oczu oraz skórę z widocznymi zmianami wymagającymi wspomagania leczenia dysfunkcji gruczołów Meiboma, zespołu suchego oka, zapalenia brzegu powiek, alergii.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu, a w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej przerwać stosowanie. Nie stosować po upływie terminu ważności. Nie stosować, jeśli opakowanie jest
uszkodzone. Unikać bezpośredniego kontaktu z powierzchnią oka. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Preparat przeznaczony do użytku zewnętrznego.