Retinea Pharma, Polska innowacyjna firma w okulistyce, która powstała na mocnych podwalinach: kilkudziesięcioletnim doświadczeniu współzałożycieli w branży farmaceutycznej, ich wiedzy, zaangażowaniu, chęci rozwoju i uporu w dążeniu do celu. Poszukujemy zupełnie nowych rozwiązań w okulistyce czego dowodem są nasze unikatowe produkty, których skład jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Zastosowaliśmy najwyższej jakości substancje i uzyskaliśmy certyfikaty dzięki którym możemy się pochwalić zastosowaniem oryginalnych składników, a produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dodatkowo stale udoskonalamy własne produkty i poszukujemy jeszcze szerszego zastosowania dla nich nie zapominając o poszukiwaniu kolejnych nowych rozwiązań dedykowanych dla lekarzy okulistów i ich pacjentów. Właśnie chęć sprostania oczekiwaniom naszych klientów i współpracowników jest naszym priorytetem. Razem z niezaprzeczalną jakością gotowych produktów, doświadczeniem w branży, wiedzą i zaangażowaniem tworzymy

Retinea Pharma

Prezes Zarządu

Jarosław Ogórek

Treści zamieszczone w materiałach zawartych na niniejszej stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny, nie mogą być traktowane jako forma diagnozy, doradztwa, konsultacji, rekomendacji czy pełnej informacji o produkcie. Retinea nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane niewłaściwym wykorzystaniem przez użytkownika informacji udostępnionych na stronie internetowej. Pełne informacje o wskazaniu i działaniu produktu znajdują na opakowaniu handlowym i załączonej do niego instrukcji. Użytkownik korzysta ze strony internetowej na własną odpowiedzialność.